5. Sınıf Gün Gün Paragraf Soru BankasıStrateji Yayınları Gün Gün Soru Bankaları kendi kendinize plan yapıp rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir sistemle hazırlanmıştır. Her gün belirli miktarda soru çözerek hedefinize ulaşabilirsiniz. Başarı takip posteri ile başarınızı takip edebilirsiniz. Cep telefonunuza Başarı Asistanım uygulamasını indirerek kitaptaki kazanımları raporlayabilirsiniz.

Tamamı video çözümlü olan Gün Gün Soru Bankalarının çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Strateji Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Bankalarımızın akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için kutuphane.stratejiyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta içeriklerini PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamalarımızı mobil cihazlarda Strateji Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…