11. Sınıf Hafta Hafta Tarih Soru BankasıStrateji Yayınları Hafta Hafta Soru Bankaları kendi kendinize plan yapıp rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir sistemle hazırlanmıştır. Her hata belirli miktarda soru çözerek hedefinize planlı bir şekilde öğrendiğiniz konuları tekrar edebilirsiniz. Başarı takip posteri ile başarınızı takip edebilirsiniz. Cep telefonunuza Başarı Asistanım uygulamasını indirerek kitaptaki kazanımları raporlayabilirsiniz.

Tamamı video çözümlü olan Hafta Hafta Soru Bankalarının çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Strateji Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim Teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Akıllı tahta kullanımına uygun Soru Bankalarımızın akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için kutuphane.stratejiyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta içeriklerini PARDUS ve MAC bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamalarımızı mobil cihazlarda Strateji Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

 

Strateji Yayınları